PondelKoparka.pl – Prace ziemne koparką Wielkopolska i Dolny Śląsk

O nas

Działamy na rynku Wielkopolski i Dolnego Śląska od lipca 2008 roku i specjalizujemy się w pracach ziemnych. Od początku działalności zdobyliśmy uznanie zarówno wielu przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych z naszego regionu.

Zdobyta wiedza poprzez wieloletnią i rzetelną realizację zleceń w pracach ziemnych pozwala nam zaoferować usługi na bardzo wysokim poziomie wykonawczym.

Poza standardowymi pracami ziemnymi, zajmujemy się również kompleksowym zakładaniem systemów nawodnienia ogrodów, pracami rozbiórkowymi, ładowaniem gruzu oraz palet.

Specjalizujemy się w montażu oczyszczalni ekologicznych oraz przygotowaniu wykopu pod nie. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Zapraszamy do odwiedzin naszej drugiej strony internetowej poświęconej tematyce oczyszczalni: https://oczyszczalniewroclaw.pl/

Serwisujemy maszyny hydrauliczne, pneumatyczne oraz kompresory. Wykonujemy trzpienie, sworznie oraz tuleje dla sprzętu budowlanego z zachowaniem najwyższej jakości materiałów oraz jego obróbki.

Powrót

Sprawdź nasze usługi na terenie Wielkopolski i Dolnego Śląska.